Дочірнє агролісогосподарське спеціалізоване підприємство комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради розташоване у східній частині Чернігівської області на території Бахмацького адміністративного району.
В адміністративно-організаційній структурі «Бахмачрайагролісництво» займає площу 3075,0 га та є самостійним лісогосподарським підприємством.
Підприємство було організоване у 2001 році згідно рішення Чернігівської обласної ради від 27 березня 2001року на базі земель лісового фонду реформованих сільськогосподарських підприємств району.
Згідно лісорослинного районування територія райагролісництва відноситься до зони північного лісостепу лівобережної частини України. Згідно лісогосподарського районування до Лівобережно-Дніпровського лісостепового округу, Лівобережно-Придніпровського лісостепового району з терасовими дубово-сосновими лісами і луговими степами.
Клімат помірно-континентальний, характеризується прохолодною зимою, теплим літом і значною кількістю опадів.
До кліматичних факторів, що негативно впливають на ріст і розвиток лісових насаджень відносяться ранні осінні та пізні весняні заморозки, різке коливання температур в зимовий період, часті відлиги.
Територія райагролісництва за характером рельєфу є рівнинною, розчленованою долинами приток Дніпра (басейни рік Удай, Сейм, Сула).
Лісове господарство в економіці району розташування займає незначне місце. Проте, ліси і захисні смуги райагролісництва мають велике природоохоронне і рекреаційне значення. Вони виконують полезахисні, протиерозійні, водоохоронні, водорегулюючі, санітарно-гігієнічні і естетичні функції. Ліси і лісові смуги сприяють підвищенню врожайності сільськогосподарських культур, а також є джерелом постачання деревини для задоволення потреб місцевого населення.
Мисливська фауна в лісах райагролісництва представлена такими видами: лось, заєць, борсук, кабан, лисиця.
Крім, задоволення потреб народного господарства в деревині і продукції побічних лісових користувань, лісові насадження мають важливе природоохоронне і рекреаційне значення.
Господарська діяльність райагролісництва спрямована на збереження, охорону та відтворення лісів, посилення їх корисних властивостей, раціональне використання лісових ресурсів.
Лісничий - Остапенко Максим Сергійович